Hej ho! Hej ho! Do szkoły by się szło...


1 września... Uczniowie i nauczyciele wracają do szkół. Niektórzy są zestresowani, inni czekali na ten dzień przez dwa miesiące, a jeszcze ktoś, może właśnie przechadzając się obok szkoły w drodze do pracy wspomina, jak to było kilka lat temu, tego jakże dziwnego dnia wejść do klasy jako uczeń. Tymczasem My witamy Was cieplutko po dłuższej przerwie! Podczas wakacji zebraliśmy dużo energii oraz mnóstwo nowych pomysłów na posty. Mamy nadzieję, że będziecie z nami na bieżąco, a na koniec chcielibyśmy Wam życzyć samych osiągniętych celów i spełnionych sukcesów w nowym roku szkolnym! POWODZENIA! 💪


BLOGERZY Z HUMANA




Komentarze

Prześlij komentarz